Denizli Dedektiflik

Gözlem Takip

Denizli’de Özel Dedektiflik hizmeti vermekte olan İz Dedektiflik ekibimiz için gözlem ve takip konusu üçe ayrılmakta:

  • Eş Takibi
  • Öğrenci Takibi
  • Teknik Sanal Takip

Yukarıda saydığımız tüm takip alt kategorileri birbirinden farklı işlemler uygulanalarak sonuca varılmaktadır.

Eş Takibi Nedir?

Eşinizin sizi aldattığına dair şüpheleriniz mi var? Mahkemede delil mi göstermek istiyorsunuz? Bu tarz sorularınıza cevap bulmak amacıyla biz Denizli Özel Dedektiflik hizmetimizi oluşturduk.

Eşinizi erkek/kadın farketmeksizin özel hayatın gizliliği çerçevesinde 7/24 gözetleyerek kafanızdaki sorulara bir bir cevap bulmaktayız. Genel olarak araştırmamız 2 hafta içerisinde sonlanmaktadır. Bu araştırmaya bir çok kriter dahildir. Örneğin: sosyal medya hesapları, hafta içinde neler yaptığı ve hafta sonunda neler yaptığı… gibi bu kriterler daha uzatılabilir yani kişiden kişiye değişmektedir.

Araştırma hizmetimize başlamadan önce ilk önce sizleri tam olarak tanımaya çalışıyoruz. Sonuç olarak araştırma hizmeti kapsamında sizin eşiniz var, ilk önce sizin üzerinizden yola çıkıyoruz. Aranızdaki ilişkinin olumlu/olumsuz yönlerini bize şeffaf bir şekilde anlattıktan sonra bizde araştırmalarımızı bu aldığımız bilgiler doğrultusunda yürütmekteyiz.

Denizli Özel Dedektiflik hizmetlerimizden Eş Takibi hizmetimizin aslında asıl amacı yuva yıkmak değildir. Fakat günümüz teknolojisi gelişmesi sonucu bir erkekle bir bayan ister istemez her türlü ortamlarda tanışabiliyorlar. Bizlerin amacı sizin kafanızda oluşan soru işaretlerini tamamiyle yok etmektir.

Öğrenci Takibi Nedir?

Öğrenci takibi hizmetimizde kişinin telefonları dinlenir, kimlerle görüştüğü nerelere gittiği günlük olarak raporlanır. Sigara, alkol ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarının olup olmadığı tespit edilerek raporlanır. Aslında bu hizmetin amacı tam olarak çocuklarımızın güvenliği ve korunması ile alakalıdır.

Bu tür araştırma hizmetlerine başvuran ebevenylerin genel olarak çocuklarıyla aralarında iletişim bozuklukları vardır. Günümüzde çoğunlukla ebeveynler çocuklarımızın sosyal hayatını merak etmemekle beraber kendileriyle dersleri dışında herhangi bir sohbet ihtiyacı duymamaktadır. Evet tam olarak bu şekilde hemde çoğu ebeveyn. Aslında burada biraz ilgi eksikliğinden dolayı ihtiyaç duyulan bir hizmetten bahsediyoruz.

Ebeveynler işleri dolayısıyla veya başka problemler dolayısıyla (genel olarak maddiyattır bu problem) çocuklarıyla çok fazla ilgilenememektedirler. Bu ilgisizlikte çocukların başı boş yani çevresine ayak uydurma problemini açığa çıkarıyor. İz Dedektiflik olarak istekleriniz doğrultusunda çocuklarınızın gün gün ne yaptıklarını takip ediyor, raporluyor ve en ince ayrıntısına kadar sizlere sunuyoruz.

Teknik Sanal Takip Nedir?

Bu hizmetimiz ilgili şahsın elektronik ortamdaki her türlü hareketi hakkında bilgileri toplayıp size raporlamamızı kapsıyor. Teknik sanal takip kapsamında bulunan kişi hem fiziksel olarak hemde sanal olarak takip edileceğinden dolayı hiç bir şekilde olumsuz sonuç alınamaz. Teknik ve sanal olarak yapılan takipler ayrı ayrı oluşturulan ekipler tarafından yapılır. Bu ekiplerin birbirleriyle haberleşmesi sonucunda: %100 olarak sonuç almaktayız.

İlgili Makaleler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı
Kapalı